INNOWACYJNE TECHNOLOGIE,
NOWE MOŻLIWOŚCI

Zespół kompetentnych ludzi. Doświadczenie zdobyte
przy wielu wymagających inwestycjach.
Odpowiedzialność i solidne podstawy współpracy.
Dowiedz się, w czym możemy Ci pomóc.

PROJEKT I WYKONANIE
NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Nowoczesne budownictwo infrastrukturalne. Rozwiązania
idealnie dopasowane do charakteru przedsięwzięcia.
Nasze realizacje mówią o nas.

Aktualności

O nas

Od 2017 roku wykorzystujemy i wdrażamy wiedzę technologiczną w projektowaniu i wykonawstwie inwestycji infrastrukturalnych oraz drogowych. Bazując na wiedzy i doświadczeniu firmy LafargeHolcim w zakresie technologii nawierzchni betonowych Rolltec™, stworzyliśmy organizację, która wykorzystuje najnowszą wiedzę technologiczną oraz doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie infrastrukturalnym. 

Oferta

Nasza kompleksowa oferta zawiera przygotowanie dokumentacji projektowej na każdym etapie realizacji – od koncepcji przez Projekt Budowlany i Wykonawczy, po nadzór autorski i inwestorski. Na etapie realizacji inwestycji oferujemy zarządzanie projektem, wykonawstwo w zakresie ulepszania podłoża gruntowego oraz projektowania i układania nawierzchni betonowych Rolltec™, nawierzchni z betonów „lanych” w szalunkach stałych lub ślizgowych oraz nawierzchni asfaltowych.

PROJEKTOWANIE
WYKONAWSTWO
ZARZĄDZANIE PROJEKTEM

Ostatnie realizacje

Autostrada A2

Autostrada A2

„Projekt i budowa autostrady A2 Warszawa – Kukuryki na odcinku węzeł „Lubelska” – początek obwodnicy Mińska Mazowieckiego” w zakresie: Zadanie A: odcinek I od węzła „Lubelska” (bez węzła) do węzła „Konik” (z węzłem) o długości około 5,6 km, Zadanie B: odcinek II od węzła „Konik” (bez węzła) do początku obw. Mińska Mazowieckiego o długości około 9 km.

Terminal intermodalny

Terminal intermodalny

Budowa terminalu intermodalnego służącego do przeładunku kontenerów w relacjach droga-kolej lub kolej-droga, składowania kontenerów oraz czynności usługowych niezbędnych do funkcjonowania kontenerowego transportu intermodalnego.