O nas

Od 2017 roku wykorzystujemy i wdrażamy wiedzę technologiczną w projektowaniu i wykonawstwie inwestycji infrastrukturalnych oraz drogowych. Bazując na wiedzy i doświadczeniu firmy LafargeHolcim w zakresie technologii nawierzchni betonowych Rolltec™, stworzyliśmy organizację, która wykorzystuje najnowszą wiedzę technologiczną oraz doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie infrastrukturalnym.

Tworzymy młody dynamiczny zespół profesjonalistów specjalizujących się w budownictwie infrastrukturalnym. Doświadczenie zdobywaliśmy, pracując w największych firmach budowlanych w kraju i za granicą, co w połączeniu z wiedzą techniczną i menedżerską, pozwala nam podejmować się nawet najtrudniejszych zadań inżynierskich.

Współpracujemy z wieloma firmami i ośrodkami badawczymi, poszukując ciągle nowych rozwiązań możliwych do zastosowania w nowoczesnym budownictwie infrastrukturalnym.

Jesteśmy otwarci na organizację szkoleń z zakresu technologii nawierzchni drogowych, podczas których Inwestorzy, Projektanci i Wykonawcy mogą zaprezentować metody obliczeniowe i projektowe, oraz technologię materiałową związaną z budownictwem infrastrukturalnym.